Konferencia Microsoft pre školstvo

Posted: 30. mája 2008 in Iné

            V meste Zvolen, hotel Poľana, sa  konal piaty ročník konferencie Microsoft pre školstvo. Cieľom dvojdňovej konferencie bolo inšpirovať  účastníkov možnosťami digitálnych technológií v živote základnej, strednej a vysokej školy. Poukázať na spôsoby, ako môžu digitálne technológie zmeniť vyučovací proces a prácu pedagógov.V rámci prednášok sa prezentovali aj úspešné projekty.

Na tejto významnej konferencii malo zastúpenie aj mesto Trstená a to Mgr. Peter Pallo spolu s  Mgr. Ľudovítom  Mačor zo ZŠ Rudolfa Dilonga, ktorí odprezentovali úspešný pilotný projekt spoločnosti Microsoft,  Notebooky pre každého žiaka. 

Počas neformálneho večera sa na Zvolenskom zámku udeľovali ocenenia.

Mgr. Pallo Peter si odniesol významné ocenenie za Inovatívny počin v oblasti využívania  digitálnych technológií v školstve.
            Medzi ocenenými boli aj
doc. RNDr. Beáta Brestenská, PhD. z
prírodovedeckej fakulty UK za vedenie akademického manažérskeho systému na fakulte a Doc. RNDr. Michal Greguš, PhD. z fakulty manažmentu UK za inovatívne využitie technológií spoločnosti Microsoft  vo vzdelávaní svojich študentov.

Reklamy
Komentáre
  1. Martina píše:

    Gratuľujem Peťo! Je to zaslúžené ocenenie, urobil si kus dobrej práce a inšpiroval množstvo našich učiteľov. Teším sa na tvoje ďalšie príspevky!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s