Notebooky- výročie

Posted: 6. februára 2009 in Notebook pre každého (žiaka)
Mesiac marec je pre nás významný, keďže sme pred rokom spustili v našej triede projekt Notebooky pre každého žiaka.  Máme ročnicu a s deťmi pripravujeme veľké oslavy…
Reklamy
Komentáre
  1. Ľubica píše:

    Gratulujem, k výročiu a prajem, nech to ide aj ďalej len lepšie a lepšie. Ako každý projekt aj tento učí, nielen žiakov ale aj učiteľov, ktorí majú možnosť sa rozvíjať a možno istým spôsobom tak predchádzať skorému vyhoreniu (nemajú ma to čas :-)). Prechádzajúci článok, venovaný tejto téme, bol veľmi výstižný a myslím, že s tým sa stretne väčšina učiteľov. Držím päste nech ti to ide aj ďalej čo najlepšie, aj učiteľovanie, aj nech máš stále kopec nápadov a okolo seba ľudí, ktorí ti ich umožňujú realizovať.

  2. evine píše:

    Pridávam sa ku gratulácii !!! S nadšením sledujem Tvoje učiteľovanie s IKT a som rada, že sa našiel na Slovensku taký obetavý priekopník. Využívam len zlomok z toho čo Ty, ale aj to je veľmi náročné !

  3. Jana píše:

    Gratulujem. Ja práve začínam. Nie je to ľahké. Navonok to vyzerá, ako že to všetko ide samo, ale je za tým veľa práce. Vidím to a obdivujem.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s