Inovovaný 19. ples ZŠRD Trstená

Posted: 8. februára 2013 in Iné

Tento rok sa obohatil tradično-netradičný priebeh školského plesu ZŠ Rudolfa Dilonga o dve milé prekvapenia

Už tradične vládla na plese nefalšovaná odviazaná zábava a každý, kto sa rozhodol zúčastniť tohto plesu odchádzal iste patrične naladený z dobrej hudby v podaní DJ Ľuba, ako aj z bohatého kultúrneho programu, ktorý pripravili žiaci a učitelia našej školy.

Okrem úvodného predtancovania detských tanečníkov v podaní mažoretiek, hip-hop a cha-cha choreografií  tento rok zabodoval aj pedagogický zbor. Týždne strávené v tanečnej sále priniesli svoje ovocie, keď 5 tanečných párov s pedagogickým osadenstvom v slávnostnom a profesionálnom štýle odtancovali choreografiu tanca WALTZ . Tanečné kolo otvorila  pani riaditeľka tancom SLOWFOX. Obe choreografie si vyslúžili od hostí veľký potlesk. Ples ZŠRD bol zahájený kultivovane a na profesionálnej úrovni reprezentačného plesu, podotýkam bez prizvaných tanečných hostí vo vlastnej réžii žiakov a pedagógov školy (vrátane tanečníkov SZUŠ Chlebnice/Trstená a TS MIXER, ktorým som tréner). Na plese nechýbal zábavný program s témou PACHO Hybský zbojník… K tomu je škoda písať komentár :), ak sa chcete odreagovať pozrite si náš zostrih z plesu.

Príjemným prekvapením bola v úvodných hodinách plesu prítomnosť reportérov školskej televízie KWN. Po prvý krát sa vybrali s kamerami na „dospelácku“  akciu. Doteraz natáčali svoje dokumenty s ktorými dobili Hollywood. Tento rok zavítali na reprezentačný ples školy a postarali sa o kvalitnú profesionálnu reportáž, ktorá z môjho pohľadu môže byť vďaka kvalitnému strihu odvysielaná aj vo verejných médiách. S kameramanom a redaktorkou sa pohybovali medzi účastníkmi plesu bez náznaku trémy a pôsobili veľmi profesionálne. Svedčí o tom aj ich reportáž…. Touto cestou im ďakujem za pomoc a spoluprácu pri dokumentácii a archivácií prijemných zážitkov z tohoročného plesu ZŠ Rudolfa Dilonga.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s